"Our world is beautiful" konusuyla ilgili CEWE'nin Avrupa fotoğraf yarışması

Dünya çapında sonsuz sayıda fotoğraf motifi…

Her gün bize ilginç anlar sunar. Ayrıntıları keşfediyoruz veya muazzam bütüne bakıp hayretler içerisinde kalıyoruz. Dünya, büyüleyici fotoğraf motifleri açısından zengin. Dünyamızın güzelliği ile ilgili olarak bize kişisel görüşünüzü gösterin!

Ödüller

Birincilik ödülü olarak CEWE Photo Award, sizin seçiminize göre her biri 5.000,- Avro değerinde bir seyahat ve fotoğraf donanımı toplam 1.500,- Avro değerinde CEWE fotoğraf ürünleri ile cezbediyor. Kategorinin diğer liderleri de aynı şekilde her biri 1.500,- Avro değerinde CEWE fotoğraf ürünleri ve 3.500,- Avro değerinde fotoğraf donanımı kazanacaktır. Yedinci ile yirminciye kadar olan ödüller için 1.000,- Avro değerinde fotoğraf donanımı ve CEWE fotoğraf ürünlerine yönelik 1.000,- Avro değerinde hediye çekleri veriyoruz. 21 ile 1.000 arasındaki kazananlar kaçıncı sırada olduklarına bağlı olarak CEWE fotoğraf ürünlerine yönelik birer hediye çekleri ile ödüllendirilecekler.

  • 1. (genel kazanan)

    CEWE Photo Awardı, her biri 5.000,- € değerinde seçiminiz doğrultusunda bir seyahat ve fotoğraf donanımı. Ayrıca 1.500,- € değerinde CEWE fotoğraf ürünleri bulunmaktadır.

  • 2.- 6. (kategori kazananlar)

    3.500,- € değerinde fotoğraf donanımı ve 1.500,- € değerinde CEWE fotoğraf ürünleri.

  • 7.- 20.

    1.000,- € değerinde fotoğraf donanımı ve 1.000,- € değerinde CEWE fotoğraf ürünlerine yönelik hediye çeki

global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description